Transport

POLSKA IRLANDIA

Naszą specjalizacją są usługi transportowe ładunków na kierunku Polska – Irlandia – Polska, które świadczymy przy użyciu nowoczesnej floty, składającej się łącznie z ponad 65 jednostek transportowych. Dzięki wielu milionom pokonanych kilometrów doskonale poznaliśmy trasy do Irlandii, co sprawia, że jesteśmy w stanie realizować powierzone nam zadania z niedoścignioną precyzją czasową. Co ważne, w zależności od potrzeb klienta realizujemy przewóz ładunków na dwóch trasach przejazdu:

  • przez Wielką Brytanię, realizując procedurę tranzytu T2, pozwalającą na skrócenie czasu transportu i obniżenie kosztów dostaw; w tym wariancie zajmujemy się również kompleksową obsługą celną,
  • bezpośrednio z Europy kontynentalnej do Irlandii.

Brexit pod pełną kontrolą

Kluczowa w zapewnieniu ciągłości łańcuchów dostaw jest praca zgranego zespołu kierowców oraz specjalistów ds. logistyki. Odbywa się to przy ciągłym wsparciu zaawansowanych systemów zintegrowanych z najnowszym TMS-em, ułatwiającym planowanie i monitoring ładunków.

Co istotne, na co dzień analizujemy i adaptujemy się do dynamicznych zmian, zachodzących w branży TSL, dzięki czemu zapewniamy stałą i nieprzerwaną obsługę łańcuchów dostaw niezależnie od uwarunkowań prawnych. Warto przy tym podkreślić, że nawet zmiany wymuszone brexitem nie wpłynęły w żaden sposób na ciągłość świadczonych przez nas usług.

ZAKRES USŁUG

Przewozimy każdego rodzaju ładunki zdatne do transportu naczepami kurtynowymi typu mega, takie jak m.in.:

  • ładunki całopojazdowe,
  • ładunki częściowe/drobnicowe,
  • towary ponadgabarytowe,
  • ładunki neutralne i niebezpieczne (ADR).

ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Szukasz sprawdzonego partnera w transporcie na kierunku Polska – Irlandia i z powrotem? Zapraszamy do kontaktu i złożenia zapytania ofertowego.

KONTAKT