Magazynowanie

NOWOCZESNY MAGAZYN
DO TWOICH USŁUG

W 2021 roku, podążając za potrzebami naszych klientów, uruchomiliśmy własny kompleks magazynowo-biurowy, który wzniósł standard i zakres naszej oferty na jeszcze wyższy poziom. Rozbudowa infrastruktury o nowoczesne nieruchomości pozwala nam przede wszystkim na realizację szerszego zakresu procesów związanych z outsourcingiem logistycznym przy jednoczesnym skróceniu czasu dostaw.

Dzięki nowemu magazynowi działamy więc szybciej, efektywniej i kompleksowo, jak nigdy dotąd. Co ważne, ogromną wagę przykładamy do bezpieczeństwa przechowywanych ładunków, wykorzystując zaawansowane systemy przeciwpożarowe oraz całodobową ochronę. Dla zmaksymalizowania dogodności dojazdu zlokalizowaliśmy naszą bazę logistyczną u zbiegu dwóch kluczowych szlaków komunikacyjnych w Polsce – autostrady A2 i drogi ekspresowej S5.

FAKTY I LICZBY

Nasz magazyn zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby sprostał bieżącym i przyszłym oczekiwaniom klientów. Zarówno w kontekście powierzchni użytkowej, jak i lokalizacji oraz standardów bezpieczeństwa.

  • Typ – magazyn wysokiego składowania klasy A+
  • Powierzchnia całkowita – 2000 m²
  • Pojemność – 5000 palet
  • Lokalizacja – przy węźle A2/S5 pod Poznaniem
  • Bezpieczeństwo – całodobowy monitoring wizyjny
    i ochrona przeciwpożarowa

ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Szukasz sprawdzonego partnera w transporcie na kierunku Polska – Irlandia i z powrotem? Zapraszamy do kontaktu i złożenia zapytania ofertowego.

KONTAKT